Dank voor de hoge opkomst en uw betrokkenheid op de inloopbijeenkomst van 12 maart 2024 voor de herasfaltering en herbestrating van de Groenekruislaan. Deze werkzaamheden gaan in 2025 plaatsvinden.
Het was voor ons een geslaagde avond, omdat wij ruim de tijd hadden om naar u te luisteren. Wij hopen dat u dat ook zo ervaren heeft. De opmerkingen die zijn gemaakt beantwoorden we hieronder. Om een goede een eerlijke terugkoppeling te geven, kozen wij ervoor om:
- Een algemene reactie te geven op de meest gemaakte opmerkingen.
- Alle overige opmerkingen, worden per vraag beantwoord. Zo reageren we ook op de opmerkingen die minder vaak zijn gemaakt.
Algemene reacties:
Kruising Drakensteynlaan-Groenekruislaan-Van Schendelstraat
Kruising Dubbelsteijnlaan-West / Groenekruislaan
Vergroening, biodiversiteit en plaatsen boombakken
Reactie overige opmerkingen:
Er gaan teveel plaatsen verloren, er zijn nu al te weinig plaatsen
Mindervalide oprit ter hoogte van Groenekruislaan 21 voegt weinig toe. Auto's zullen niet remmen en de mindervalide is niet zichtbaar tussen de geparkeerde auto's. Liever combineren met de busoversteek van Schendelstraat.
Aandacht voor parkeerdruk
Fietspaden liefst 1 meter breed, anders gaan fietsers naast elkaar fietsen
Op de hoek Groenekruislaan – Koningstraat groenstrook doortrekken. Nu is de helft een allegaartje!!
Cai + brandkraankastjes verplaatsen thv Schendelstraat 1 – Groenekruislaan 8