Parkeren en bereikbaarheid rond Sinterklaas
Zaterdag 15 november komt Sinterklaas weer aan in Dordrecht. Dan wordt het de komende weekenden druk in de stad.
Foto Stichting Intocht Sinterklaas Dordrecht
Komt u met de auto?
Dan kunt u het beste parkeren aan de randen van de binnenstad: parkeergarage Energiehuis of P+R Weeskinderendijk. Op zaterdag en zondag kost dit tot eind december € 1,00 per dag. Gastheren en -dames verwelkomen u met een lekker kopje koffie voordat u lopend of met de gratis stadsbus verder de binnenstad in gaat.
Exta gratis parkeerterrein P-Indofin
In de komende twee weekenden (zaterdag 15 november t/m zondag 23 november) is aan de Weeskinderendijk-boven een gratis extra parkeerterrein open: P-Indofin. De parkeerlocaties liggen op loopafstand van het centrum. Maar u kunt in de weekenden vanaf het Energiehuis of Weeskinderendijk ook gratis met de stadsbus naar en van het centrum (Energiehuis tot 18.00 uur).
Vanaf 29 november kunt u ook weer parkeren in de Spuihavengarage aan de Spuiboulevard. Het extra parkeerterrein P-Indofin is dan weer gesloten.
Advies: kom met het openbaar vervoer of de fiets
Om drukte te vermijden kunt u ook met het openbaar vervoer of de fiets naar de binnenstad komen.
In de weekenden van zaterdag 15 november t/m zondag 23 november kunt u met kortingscode "Dordrecht" 30 minuten gratis een deelfiets gebruiken van Donkey Republic.
Klik hier voor meer informatie over parkeren en bereikbaarheid tijdens de feestdagen.